Wyszukiwarka

Aktualności

Turniej w Pruszczu Gdańskim IV miejsce

• autor: bemito, 2011-11-27 20:36

Za nami pierwszy w tym sezonie turniej halowy  w którym uplasowaliśmy się w połowie

występujących drużyn tj. na IV miejscu. I tak jak miejsce, tak nasza gra mogła tylko połowicznie zadowolić trenera i kibiców którzy dzielnie dopingowali nas przez cały czas turnieju. Początek był obiecujący bo dwa pewne zwycięstwa 3:0 z Gryfem Tczew (bramki: 2x Kacper i Krystian) i 4:0 z Santosem Gdańsk (2x Kacper i 2x Maciek), ale w kolejnym meczu nastąpiło rozluźnienie, brak koncentracji i proste błędy, które spowodowały naszą porażkę ze Sztormem Mosty aż 0:3 a co za tym idzie drugie miejsce w grupie i walkę o finał z Lechią Gdańsk. Pomimo porażki 1:2 (Kacper) w półfinale z Lechią chłopacy pokazali charakter i rozegrali jeden z lepszych meczów na tym turnieju. W spotkaniu o III miejsce z Pomezanią Malbork prowadząc 1:0 po bramce Borysa dajemy sobie strzelić bramkę na 1:1. Przy takim rozstrzygnięciu sędziowie zarządzają serię rzutów karnych, którą przy naszej słabej skuteczności wygrywają 2:0 zawodnicy z Malborka i oni cieszą się z III miejsca. Ogólnie turniej bardzo dobrze zorganizowany a postawa i wyniki naszego zespołu na pewno mogły być zdecydowanie lepsze bo wszyscy potrafią grać na wyższym poziomie tylko parafrazując znane powiedzenie  "bo w tym cały jest ambaras, żeby wszyscy chcieli naraz."

Fotki z turnieju w zakładce Galeria zdjęć.